ESHOP / MENU
Späť
O nás

O nás

  

Fashion Holding S.r.o. Je taliansko - slovenská spoločnosť, ktorá sa už roky podieľa na tvorbe a výrobe ekologicky nezávadných a biologicky odbúrateľných výrobkov rešpektujúcich prírodu.

Konečným výsledkom je zrod línie „Ecozone By Fashionet“, ktorej produkty špičiek „ECODRY“ sú navrhnuté a vyrobené tak, aby umožňovali nielen wellness.

Ale s použitím biologicky odbúrateľných surovín, ako je celulóza a viskóza, je celková úcta k životnému prostrediu: surovina - výlučne z talianskej výroby - robí výrobky mäkkými, elegantnými a zároveň odolnými; Nie sú absolútne „jednorazové“. Môžu sa však použiť mnohokrát a za každých okolností môžu byť užitočné; Vďaka absorpčnej schopnosti komponentného materiálu.

Všetky nečistoty produkované ľudským telom počas dňa alebo pri fyzickom namáhaní sa vstrebávajú obnovením prirodzeného vzhľadu a pohody pokožky.

Výrobky „ECODRY“ sa preto vyznačujú svojou širokou užitočnosťou a všestrannosťou v kombinácii s malým dopadom na životné prostredie. Možné prispôsobenia a sú vykonávané vodovými tónmi, aby bola zaručená maximálna prirodzenosť produktu;

Niťou použitou na šitie je bavlnená priadza. Môžeme teda potvrdiť, že mnohé vlastnosti nášho produktu možno zhrnúť takto:

  • EKOLOGICKÉ VÝROBKY: pretože nepotrebujú pranie a môžu sa likvidovať ako odpad z papiera a / alebo kompostu;
  • BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉ VÝROBKY: pretože čas potrebný na ich rozklad nepresahuje päťdesiat dní.

Sú balené jednotlivo v obálkach vyrobených s rovnakými kvalitatívnymi vlastnosťami, aby bola zaručená maximálna hygiena produktu.

Created by IT PROFI Servis s.r.o. | Copyright © 2021 www.ecodry-planet.com